  • YTP12X12 Pack of 5 Titanium Internally threaded labret tops with heart shaped top, Thread size 0.9mm
    YTP12X12
    Pack of 5 Titanium Internally threaded labret tops with heart shaped top, Thread size 0.9mm
    SKU:
    YTP12X12
    Material:
    G23 Titanium - 6AL4V-ELI | ASTM F136
    Threading:
    1.2mm (16g) | 0.9mm Internal Thread Standard
    __countPackage:
    5
    MSRP:
    Now: Price per pack: ₣17.35
    Product Description
    Material of the body and thread is Titanium ASTM F136.
    All our titanium G23 body jewelry is made from ASTM F136 Titanium / Titanium - 6Al4V-ELI. Click here to see our Titanium Material Certificates for this product range