  • SBA16BJ5S Pack of 10 surgical steel tongue barbells, Thickness 1.6mm, with a top 5mm bezel set crystal ball and a lower 5mm plain ball
    SBA16BJ5S
    Pack of 10 surgical steel tongue barbells, Thickness 1.6mm, with a top 5mm bezel set crystal ball and a lower 5mm plain ball
    SKU:
    SBA16BJ5S
    Thickness:
    1.6mm (14g)
    Ball Size:
    5mm
    __countPackage:
    10
    MSRP:
    Now: Price per pack: 25.59DKK
    Product Description
    This product is available in size 12mm to 19mm and can be used as tongue piercing.
    Click here to see our See our Material Certificates for this product.
    Material 316L Surgical Steel
    Thickness 1.6mm (14g)
    Ball Size 5mm