  • SYB08N25 Pack of 25 high polished surgical steel balls with 2.5mm diameter and a 0.8mm threading
    SYB08N25
    Pack of 25 high polished surgical steel balls with 2.5mm diameter and a 0.8mm threading
    SKU:
    SYB08N25
    Material:
    316L Surgical Steel
    Threading:
    0.8mm (20g)
    Ball Size:
    2.5mm
    __countPackage:
    25
    Product Description
    Click here to see our See our Material Certificates for this product.
    Product Videos
    Custom Field
    Material 316L Surgical Steel
    Threading 0.8mm (20g)
    Ball Size 2.5mm
    __countPackage 25
    Product Reviews
    Recommended
    • SYB08N3 Pack of 25 high polished surgical steel balls with 3mm diameter and a 0.8mm threading SYB08N3 Pack of 25 high polished surgical steel balls with 3mm diameter and a 0.8mm threading
      SYB08N3
      Pack of 25 high polished surgical steel balls with 3mm diameter and a 0.8mm threading
      MSRP:
      Choose Options
    • SYB08N2 Pack of 25 high polished surgical steel balls with 2mm diameter and a 0.8mm threading SYB08N2 Pack of 25 high polished surgical steel balls with 2mm diameter and a 0.8mm threading
      SYB08N2
      Pack of 25 high polished surgical steel balls with 2mm diameter and a 0.8mm threading