SYB08N25
Pack of 25 high polished surgical steel balls with 2.5mm diameter and a 0.8mm threading
- SKU:
- SYB08N25
- Material:
- 316L Surgical Steel
- Threading:
- 0.8mm (20g)
- Ball Size:
- 2.5mm
- __countPackage:
- 25
MSRP:
Now:
Price per pack:
20.27SEK
Product Description
Click here to see our See our Material Certificates for this product.
Product Videos
Custom Field
Material 316L Surgical Steel
Threading 0.8mm (20g)
Ball Size 2.5mm
__countPackage 25
Product Reviews
Recommended
Pack of 25 high polished surgical steel balls with 3mm diameter and a 0.8mm threading