  • TBA12B25 Wholesale Pack of 10 high polished titanium G23 eyebrow or helix barbells, Thickness 1.2mm, Ball size 2.5mm
    TBA12B25
    Wholesale Pack of 10 high polished titanium G23 eyebrow or helix barbells, Thickness 1.2mm, Ball size 2.5mm
    SKU:
    TBA12B25
    Material:
    G23 Titanium - 6AL4V-ELI | ASTM F136
    Thickness:
    1.2mm (16g)
    Ball Size:
    2.5mm
    __countPackage:
    10
    MSRP:
    Was:
    Product Description
    Wholesale Pack of 10 high polished G23 Titanium - 6AL4V-ELI | ASTM F136 eyebrow or helix barbells, Thickness 1.2mm, Ball size 2.5mm
    This product is available in size 6mm to 12mm and can be used for eyebrow piercings, tragus piercings and bridge piercings.
    All our titanium G23 body jewelry is made from ASTM F136 Titanium / Titanium - 6Al4V-ELI. Click here to see our Titanium Material Certificates for this product range.