  • SSP12BF3 Pack of 5 surgical steel spiral, thickness 1.2mm, with 3mm multi-crystal balls with epoxy resin cover
    SSP12BF3
    Pack of 5 surgical steel spiral, thickness 1.2mm, with 3mm multi-crystal balls with epoxy resin cover
    SKU:
    SSP12BF3
    Material:
    316L Surgical Steel
    Thickness:
    1.2mm (16g)
    Ball Size:
    3mm
    __countPackage:
    5
    MSRP:
    Now: Price per pack: 125.21SEK
    Product Description
    This product is available in size 6mm to 10mm and can be used as tragus or eyebrow piercings.
    Click here to see our See our Material Certificates for this product.
    Product Videos
    Custom Field
    Material 316L Surgical Steel
    Thickness 1.2mm (16g)
    Ball Size 3mm