  • SBA16B4I Lot of 25 surgical steel industrial barbells, Thickness 1.6mm, Ball size 4mm
    SBA16B4I
    Lot of 25 surgical steel industrial barbells, Thickness 1.6mm, Ball size 4mm
    SKU:
    SBA16B4I
    Material:
    316L Surgical Steel
    Thickness:
    1.6mm (14g)
    Ball Size:
    4mm
    __countPackage:
    25
    MSRP:
    Was:
    Product Description
    This product is available in size 32mm to 48mm and can be used for Industrial piercings, Helix piercings or ear piercings.
    See our Material Certificates
    Product Videos
    Custom Field
    Material 316L Surgical Steel
    Thickness 1.6mm (14g)
    Ball Size 4mm