SBA16C4I
Pack of 25 surgical steel Industrial barbells, Thickness 1.6mm, Cone size 4mm
- SKU:
- SBA16C4I
- Material:
- 316L Surgical Steel
- Thickness:
- 1.6mm (14g)
- Cone Size:
- 4mm
- __countPackage:
- 25
Price per pack as low as:
Minimum Order Amount is
Product Description
This product is available in size 32mm to 48mm and can be used for Industrial piercings, Helix piercings or ear piercings.
See our Material Certificates
Product Videos
Custom Field
Material 316L Surgical Steel
Thickness 1.6mm (14g)
Cone Size 4mm