  • SBA16BF5S Pack of 5 surgical steel tongue barbells, Thickness 1.6mm, with a top 5mm multi-crystal ball with epoxy resin cover and a lower 5mm plain steel ball SBA16BF5S Pack of 5 surgical steel tongue barbells, Thickness 1.6mm, with a top 5mm multi-crystal ball with epoxy resin cover and a lower 5mm plain steel ball
    SBA16BF5S
    Pack of 5 surgical steel tongue barbells, Thickness 1.6mm, with a top 5mm multi-crystal ball with epoxy resin cover and a lower 5mm plain steel ball
    MSRP:
    Was:
    Choose Options
  • Home
  • Surgical Steel
  • Straight Barbell
  • Pack of 5 surgical steel nipple barbells, Thickness 1.6mm, with 5mm multi-crystal balls with epoxy resin cover
  • SBA16BF5 Pack of 5 surgical steel nipple barbells, Thickness 1.6mm, with 5mm multi-crystal balls with epoxy resin cover
    SBA16BF5
    SKU:
    SBA16BF5
    Thickness:
    1.6mm (14g)
    Ball Size:
    5mm
    __countPackage:
    5
    MSRP:
    Was:
    Product Description
    This product is available in size 12mm to 19mm and can be used as nipple piercing.
    Click here to see our See our Material Certificates for this product.
    Material 316L Surgical Steel
    Thickness 1.6mm (14g)
    Ball Size 5mm