  • SLB16BJ4 Pack of 10 surgical steel labrets, Thickness 1.6mm, with 4mm bezel set crystal ball
    SLB16BJ4
    Pack of 10 surgical steel labrets, Thickness 1.6mm, with 4mm bezel set crystal ball
    SKU:
    SLB16BJ4
    Material:
    316L Surgical Steel
    Thickness:
    1.6mm (14g)
    Ball Size:
    4mm
    __countPackage:
    10
    MSRP:
    Was:
    Product Description
    This product is available in 8mm to 14mm and can be used as lip or cheek piercing.
    Click here to see our See our Material Certificates for this product.
    Product Videos
    Custom Field
    Material 316L Surgical Steel
    Thickness 1.6mm (14g)
    Ball Size 4mm