  • SLB12BJ3HT Pack of 10 surgical steel tragus labrets with 2.5mm disk, Thickness 1.2mm, with a top 3mm steel half ball with a bezel set crystal SLB12BJ3HT Pack of 10 surgical steel tragus labrets with 2.5mm disk, Thickness 1.2mm, with a top 3mm steel half ball with a bezel set crystal
    SLB12BJ3HT
    Pack of 10 surgical steel tragus labrets with 2.5mm disk, Thickness 1.2mm, with a top 3mm steel half ball with a bezel set crystal