  • SBN12B3L Wholesale Assortment of 25 surgical steel snake eye bananas, Thickness 1.2mm, Ball size 3mm
    SBN12B3L
    Wholesale Assortment of 25 surgical steel snake eye bananas, Thickness 1.2mm, Ball size 3mm
    SKU:
    SBN12B3L
    Material:
    316L Surgical Steel
    Thickness:
    1.2mm (16g)
    Ball Size:
    3mm
    __countPackage:
    25
    MSRP:
    Was:
    Product Description
    This product is available in size 12mm to 16mm and can be used for snake eye tongue piercings.
    See our Material Certificates
    Product Videos
    Custom Field
    Material 316L Surgical Steel
    Thickness 1.2mm (16g)
    Ball Size 3mm
    __countPackage 25
    Product Reviews
    Recommended
    • SLB12B3 Wholesale Assortment of 25 surgical steel labrets, Thickness 1.2mm, Ball size 3mm SLB12B3 Wholesale Assortment of 25 surgical steel labrets, Thickness 1.2mm, Ball size 3mm
      SLB12B3
      Wholesale Assortment of 25 surgical steel labrets, Thickness 1.2mm, Ball size 3mm
      MSRP:
      Was:
      Choose Options
    • SBN12B3 Wholesale Lot of 25 surgical steel eyebrow bananas, Thickness 1.2mm, Ball size 3mm SBN12B3 Wholesale Lot of 25 surgical steel eyebrow bananas, Thickness 1.2mm, Ball size 3mm
      SBN12B3
      Wholesale Lot of 25 surgical steel eyebrow bananas, Thickness 1.2mm, Ball size 3mm