  • SBN16B5JN Pack of 10 surgical steel nipple bananas, Thickness 1.6mm, with two 5mm bezel set crystal balls
    SBN16B5JN
    Pack of 10 surgical steel nipple bananas, Thickness 1.6mm, with two 5mm bezel set crystal balls
    SKU:
    SBN16B5JN
    Material:
    316L Surgical Steel
    Thickness:
    1.6mm (14g)
    Ball Size:
    5mm
    __countPackage:
    10
    MSRP:
    Was:
    Now: Price per pack as low as: ₣3.68 - ₣3.84
    Product Description
    This product is available in size 10mm to 19mm and can be used as nipple piercing.
    Click here to see our See our Material Certificates for this product.
    Product Videos
    Custom Field
    Material 316L Surgical Steel
    Thickness 1.6mm (14g)
    Ball Size 5mm