  • PLB12BJ4 Pack of 10 PVD plated 316L steel labrets, Thickness 1.2mm, with 3mm bezel set crystal ball
    PLB12BJ4
    Package with 10 PVD plated 316L steel labrets, Thickness 1.2mm, with 4mm bezel set crystal ball
    SKU:
    PLB12BJ4
    Material:
    316L Surgical Steel
    Thickness:
    1.2mm (16g)
    Ball Size:
    4mm
    __countPackage:
    10
    MSRP:
    Was:
    Product Description
    Pack of 10 PVD plated 316L steel labrets, Thickness 1.2mm, with 4mm bezel set crystal ball.
    This product is available in size 6mm to 12mm and can be used as lip piercing, tragus piercing or cheek piercing.
    Click here to see our Material Certificates
    Product Videos
    Custom Field
    Material 316L Surgical Steel
    Thickness 1.2mm (16g)
    Ball Size 4mm