  • PBN16B56 Wholesale Pack of 25 PVD plated 316L steel belly bananas, Thickness 1.6mm, Ball size 5 + 6mm
    PBN16B56
    Wholesale Pack of 25 PVD plated 316L steel belly bananas, Thickness 1.6mm, Ball size 5 + 6mm
    SKU:
    PBN16B56
    Material:
    316L Surgical Steel
    Thickness:
    1.6mm (14g)
    Ball Size:
    5 & 6mm
    __countPackage:
    25
    MSRP:
    Was:
    Product Description
    This product is available in size 8mm to 14m and can be used for belly button piercings.
    Click here to see our See our Material Certificates for this product.
    Product Videos
    Custom Field
    Material 316L Surgical Steel
    Thickness 1.6mm (14g)
    Ball Size 5 & 6mm
    __countPackage 25
    Product Reviews
    Recommended
    • PBN16B58 Wholesale Lot of 25 PVD plated 316L steel belly bananas, Thickness 1.6mm, Ball size 5 + 8mm PBN16B58 Wholesale Lot of 25 PVD plated 316L steel belly bananas, Thickness 1.6mm, Ball size 5 + 8mm
      PBN16B58
      Wholesale Lot of 25 PVD plated 316L steel belly bananas, Thickness 1.6mm, Ball size 5 + 8mm
      MSRP:
      Was:
      Choose Options
    • PBN16B3 Wholesale Pack of 25 PVD plated 316L steel bananas, Thickness 1.6mm, Ball size 3mm PBN16B3 Wholesale Pack of 25 PVD plated 316L steel bananas, Thickness 1.6mm, Ball size 3mm
      PBN16B3
      Wholesale Pack of 25 PVD plated 316L steel bananas, Thickness 1.6mm, Ball size 3mm
      Choose Options
    • PBN16B5 Wholesale Pack of 25 PVD plated 316L steel bananas, Thickness 1.6mm, Ball size 5mm PBN16B5 Wholesale Pack of 25 PVD plated 316L steel bananas, Thickness 1.6mm, Ball size 5mm
      PBN16B5
      Wholesale Pack of 25 PVD plated 316L steel bananas, Thickness 1.6mm, Ball size 5mm
    • PBN16B4 Wholesale Pack of 25 PVD plated 316L steel bananas, Thickness 1.6mm, Ball size 4mm PBN16B4 Wholesale Pack of 25 PVD plated 316L steel bananas, Thickness 1.6mm, Ball size 4mm
      PBN16B4
      Wholesale Pack of 25 PVD plated 316L steel bananas, Thickness 1.6mm, Ball size 4mm
    • SBN16B56 Wholesale Pack of 25 surgical steel belly bananas, Thickness 1.6mm, Ball size 5 + 6mm SBN16B56 Wholesale Pack of 25 surgical steel belly bananas, Thickness 1.6mm, Ball size 5 + 6mm
      SBN16B56
      Wholesale Pack of 25 surgical steel belly bananas, Thickness 1.6mm, Ball size 5 + 6mm