  • SBA12C4I Wholesale Pack of 25 surgical steel Industrial barbells, Thickness 1.2mm, Cone size 4mm
    SBA12C4I
    Wholesale Pack of 25 surgical steel Industrial barbells, Thickness 1.2mm, Cone size 4mm
    SKU:
    SBA12C4I
    Material:
    316L Surgical Steel
    Thickness:
    1.2mm (16g)
    Cone Size:
    4mm
    __countPackage:
    25
    MSRP:
    Was:
    Product Description
    This product is available in size 32mm to 48mm and can be used for Industrial piercings, Helix piercings or ear piercings.
    See our Material Certificates
    Product Videos
    Custom Field
    Material 316L Surgical Steel
    Thickness 1.2mm (16g)
    Cone Size 4mm
    __countPackage 25
    Product Reviews
    Recommended
    • SBA12C4 Wholesale Pack of 25 surgical steel eyebrow barbells, Thickness 1.2mm, Cone size 4mm SBA12C4 Wholesale Pack of 25 surgical steel eyebrow barbells, Thickness 1.2mm, Cone size 4mm
      SBA12C4
      Wholesale Pack of 25 surgical steel eyebrow barbells, Thickness 1.2mm, Cone size 4mm